KSM Itäpoiju Alensimme hintoja

Ilmoitusmyynti

Postiosoite
PL 68
23501 Uusikaupunki

Käyntiosoite
Alinenkatu 29, 2. krs
Uusikaupunki

Sähköposti
ilmoitukset(at)uudenkaupunginsanomat.fi


Yksityishenkilöt
enni-netti-300x1501111

Enni Grundström
(02) 588 8907
enni.grundstrom@uudenkaupunginsanomat.fi

Asiakaspalvelu avoinna toimistolla:
Yksityishenkilöt klo 9.00 – 12.00


Yritysasiakkaat

 

 

 

 

 

 

 

Sari Laurila
Myyntineuvottelija
(02) 588 8323
sari.laurila@uudenkaupunginsanomat.fi

 

image1 Elina

Elina Salminen
Myyntineuvottelija
(02) 588 8905
elina.salminen@uudenkaupunginsanomat.fi

 

vainionpaatanja

Tanja Vainionpää
Myyntineuvottelija
(02) 588 8325
tanja.vainionpaa@uudenkaupunginsanomat.fi

 

Hanna-Mari Hakala (äitiyslomalla)
Myyntineuvottelija
(02) 588 8327
hanna-mari.hakala@uudenkaupunginsanomat.fi

 


Sari Kuusinen

Myyntipäällikkö
(02) 588 8023
sari.kuusinen@sss.fi


Mediakortti

 


 

Ilmoitusvalmistus
Ilmoituksesi ulkoasuun liittyvissä asioissa ota yhteyttä ilmoitussuunnittelijoihimme. He tekevät ilmoituksesi ammattitaidolla suunnittelusta toteutukseen.

KesäTaina2
Taina Suikki
(02) 770 2221
taina.suikki@sss.fi

1helena
Helena Isotalo
(02) 770 2344
helena.isotalo@sss.fi

Sää
SPM –

mita

seuratoiminta

Digilehti

Lue Uudenkaupungin Sanomat

Uudenkaupungin Sanomat on luettavissa sähköisenä versiona netissä ja iPad-lukulaitteella, iPhonella, Android laitteilla sekä Windows Phone 8 ja Windows RT -mobiilillaitteilla. Voit lukea päivän tuoreen lehden sähköisenä näköisversiona jokaisena ilmestymispäivänä halutessasi vaikka jo klo 02.00. Käy tutustumassa palveluun ja ota sähköinen versio käyttöön vaikka saman tien. Rekisteröinti uuteen palveluun on helppoa, tarvitset vain sähköpostiosoitteen.

Osta irtonumero
Tilaa digilehti
Erikoisetu paperilehden tilaajille:

Paperilehden tilaajat voivat liittää sähköiset versiot osaksi tilaaja-asiakkuutta. Plus-ominaisuus maksaa alkaen vain + 2 euroa/kk. Tutustu täällä.